Kierownik budowy

Poszukujemy osoby energicznej, samodzielnej, dobrze zorganizowanej, o zdolnościach analitycznych i komunikacyjnych. Zwracamy uwagę na własną inicjatywę i wysoką kulturę pracy. Planowanie oraz koordynacja robót budowlanych w oparciu o dokumentację techniczną.

Zakres obowiązków:

      • Koordynacja, rozliczanie pracowników oraz kontrola firm podwykonawczych
      • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm i przepisów PHP i PPOŻ,
      • Współpraca z kierownikiem projektu oraz zarządem firmy
      • Współpraca z architektami
      • Tworzenie budżetów i harmonogramu prac oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją,
      • Prowadzenie przetargów i wybór firm podwykonawczych,
      • Odbiory prac oraz przygotowywanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego,
      • Odbiory budynków przez Straż Pożarną, Sanepid i PINB

Wymagania:

      • Doświadczenie w branży oraz posiadanie uprawnień budowlanych są warunkiem koniecznym
      • Wymagana znajomość programów AutoCAD oraz pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook).
      • Mile widziane doświadczenie w pracy z programem kosztorysowym Norma
      • Silne umiejętności przywódcze, poparte doświadczeniem w skutecznym zarządzaniu projektami
      • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
      • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
      • Umiejętnością efektywnej pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

      • Stabilne zatrudnienie
      • umowa o pracę lub kontrakt B2

Osoby zainteresowane, proszone są przesłanie zgłoszenia, wraz z CV na adres email: biuro@bp-project.pl